{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

رزرو هتل

 

 

سفر از دیرباز جایگاه ویژه ای در سبد خانوار ایرانی داشته است. هر خانواده ایرانی حتما تجربه سفر با انواع مختلف وسیله های موجود را دارد.

با همه اینها مسئله ای که در انواع مختلف سفر یکسان است، موضوع محل اقامت است. مسلماً در هر سفری مسافران نیازمند مکانی برای استراحت و به اصطلاح یک جای خواب هستند. برخی افراد پیدا کردن هتل مناسب جهت اقامت را تا زمان رسیدن به مقصد به تاخیر می اندازند. اما این روش ممکن است در فصل پیک سفر، مسافران را به دردسر بیاندازد.

فرض کنید در ایام نوروز بدون رزرو هتل و محل اقامت سفر کرده اید؛ در چنین شرایطی نمی توانید انتظار داشته باشید که همانند بقیه ایام سال بتوانید به راحتی و با کمی گشت و گذار در سطح شهر، هتل دلخواه خود را پیدا کنید. این وضعیت ممکن است تا جایی شدت پیدا کند که نتوانید حتی یک اتاق خالی در اقامتگاه های آن شهر رزرو کنید!

در مقابل دسته دیگری از مسافران وجود دارند که قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنند تمامی مراحل سفر برنامه ریزی می کنند. و محل اقامتشان را از قبل رزرو می کنند. به این ترتیب مطمئن هستند که دیگر نگرانی ای از بابت اقامتگاه نخواهند داشت.

 

رزرو آنلاین هتل

 

رزرو آنلاین هتل


برای رزرو اتاق در یک هتل، راه های متفاوتی وجود دارد. ممکن است شما کلیه مراحل سفر خود را به یک آژانس مسافرتی سپرده باشید و در قالب تور سفر کنید. در این صورت تمامی مراحل پیدا کردن و رزرو یک هتل مناسب به عهده آژانس مربوطه خواهد بود. شرایط دیگری نیز وجود دارد که در آن، شما تجربه اقامت در یک هتل خاص را در گذشته دارید و برای سفر پیش روی خود نیز همان هتل را در نظر گرفته اید. در این حالت می توانید به سایت "از ما سفر" مراجعه کنید و اقدام به رزرو آنلاین هتل نمایید.

 

رزرو مناسبت ترین هتل به صورت آنلاین

 

در برخی مواقع ممکن است شهر جدیدی را برای سفر انتخاب کرده باشید که آنرا نمی شناسید و نسبت به موقعیت مکانی هتل ها، قیمت و امکانات آنها هم هیچ گونه اطلاعاتی در اختیار ندارید؛ به نظر شما در این شرایط چگونه می توان عمل کرد؟ بله درست است در این شرایط کارشناسان حوزه سفر و گردشگری، رزرو آنلاین هتل را به مسافران پیشنهاد می کنند.  زیرا در این صورت می توانید هتل های مقصد خود را ببینید. امکانات هتل ها را به صورت آنلاین بررسی کنید و مناسب ترین هتل را با توجه به نیاز تان پیدا کنید.

 

آسان ترین روش رزرو آنلاین هتل

 

رزرو هتل

 

برای رزرو آنلاین هتل می بایست یا هتلی را انتخاب کنید که دارای وبسایت و سیستم رزرواسیون اینترنتی باشد. یا اینکه از سامانه های جامع خدمات سفر مثل "ازماسفر" بهره بگیرید. این قبیل سامانه ها به طور معمول دارای چند ویژگی بارز هستند که به شما کمک می کند در سریعترین زمان ممکن به رزرو آنلاین هتل متناسب با سلیقه و بودجه سفر خود اقدام نمایید. مهم ترین این ویژگی ها  امکان جستجو از میان انواع هتل ها بر اساس ستاره های آنهاست، بر این اساس هر مسافری با هر میزان بودجه در نظر گرفته شده برای سفر می تواند مکانی امن و مطمئن را برای اقامت خود انتخاب کند. ایجاد صفحه مخصوص برای هر هتل با ذکر مشخصات هتل، عکس و قیمت یک شب اقامت در آن هتل، جزئیات و امکانات هتل نیز دیگر ویژگی ای است که به کاربر اطمینان می دهد، می تواند با اطلاع کامل از شرایط و بدون نگرانی اقدام به رزرو آنلاین هتل کند.

 

امکان رزرو هتل در " ازما سفر"


وبسایت "از ما سفر" متعلق به شرکت انتخاب طلایی آریانا به عنوان یکی از سامانه های معتبر با پیروی از قوانین حاکم بر تجارت الکترونیک در حال حاضر در بخش رزرو آنلاین خدمات مرتبط با سفر در کشور مشغول به کار است. بخش رزرو آنلاین هتل به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت ساده و مطمئن به اطلاعات هتل مورد نظر خود در هر جای ایران دست پیدا کنند و به راحتی اتاق مورد نظر خود را رزرو نماید. رزرو هتل در "ازماسفر" با تضمین کمترین قیمت، دریافت واچر آنی و پشتیبانی 24 ساعته انجام می شود تا کاربران بتوانند تمام نیازهای مسافرتی خود را مرتفع نماید.

 

مقایسه و انتخاب هتل های داخلی

 


برای رزرو آنلاین هتل در "از ما سفر" می بایست نام شهر مورد نظر خود و تاریخ ورود و خروج را در موتور جستجوی هتل وارد نمایید و از میان انتخاب های موجود نسبت به رزرو اقامتگاه دلخواه خود اقدام کنید. پس از این کار می توانید فهرست خود را بر اساس درجه هتل فیلتر نمایید و در سریع ترین زمان ممکن به اقامتگاه مورد نظر خود دست یابید. گفتنی است این لیست قابلیت فیلتر کردن بر اساس دسته هتل و هتل آپارتمان را دارد.

 

 

قوانین کلی در مورد رزور و کنسلی هتل ها

 

رزرو هتل

 

 قوانینی که به طور معمول در کنسلی رزرو آنلاین هتل های داخلی اعمال می گردد به شرح ذیل است:

-
زمان ورود به هتل ساعت 14 بعدازظهر مي باشد. بدین ترتیب اگر مهمان از ساعت 7 صبح الی 14 بعدازظهر قبل از روز رزرو، به هتل مراجعه نمايد مشمول پرداخت هزینه نیم بها ( 50 درصد هزینه یک شب اقامت) خواهد شد. هزینه ورود قبل از ساعت 7 صبح نیز به صورت يک شب اقامت از مهمان اخذ خواهد شد.

-
مهمان موظف است ساعت 12 ظهر اتاق خود را تحویل نماید. در غیر اینصورت چنانچه از ساعت 12 ظهر الی 20 شب جهت تمديد اقامت خود اقدام نمايد، مشمول پرداخت هزینه نیم بها خواهد شد. گفتنی است خروج بعد از ساعت 20 شب به صورت کامل شارژ خواهد شد.

-
توجه نمایید پرداخت در رزرو آنلاين، به منزله نهايی شدن رزرو هتل است و قوانين کنسلی بر آن صدق می کند.

-
کنسل نمودن رزرو هتل تا 72 ساعت قبل از ورود، امکان پذیر است . درصد جریمه برای کنسلی در هر هتل متفاوت خواهد بود.

-
چنانچه به دلایلی غیر از موارد فورس ماژور یعنی شرایط رخداد بلایای طبیعی و حوادثی خارج از کنترل و اراده طرفین، رزرو انجام شده از طرف واحد اقامتی کنسل شود، وجوه دریافتی عیناً به مهمان مسترد می شود. همچنین در این موقعیت، هتل می تواند با موافقت مهمان واحد اقامتی دیگری با شرایط و قیمت مشابه را برای ایشان تامین نماید.

در پایان یادآور می شویم در هتل های داخلی ملاک شناسایی افراد، کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت ذکر آن در شناسنامه های طرفین می باشد. در صورتی که مساران مدارک شناسایی به همراه نداشته باشند هتل می تواند بر اساس قوانین از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل نماید.

 

قوانین کنسلی هتل


درخواست لغو رزرو به صورت آنلاین صورت می گیرد و از ما سفر با توجه به شرایط کنسلی اعلام شده در بخش قوانین هتل که در فایل هر هتل قرار دارد، پس از کسر جریمه کنسلی، نسبت به استرداد باقی مبلغ حداکثر 72 ساعت اقدام خواهد کرد. قوانین عیناً مطابق با شرایط کنسلی هتل اعمال می گردد که ممکن است در اقامتگاه های مختلف با هم متفاوت باشند.